• Свеж
Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за Cadillac cts v Целокупната заштита на времето за автомобили, камиони, SUV, комбе, тешка вкупна заш

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за Cadillac cts v Целокупната заштита на времето за автомобили,

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc подот за автомобили Постави за Cadillac CTS V 2020, дизајнирани прилагодени вклопуваат сложените контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. CUSTOM FIT : Your car mat are cut in order to fit the exact layout of your Cadillac Cts V floor so they install in seconds with no screws, bolts, fasteners, or tools required. PROTECT YOUR CAR AND CLOTHING : Deep grooves channel water, Снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : изработени од нетоксични, отпорни на абење, носат отпорни на абење Рециклирани ПВЦ, БПА без панталони, душеците се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76ã Â ° F (-60ã Â ° C) . Не-лизгање дизајн : флексибилни грицки Зафатете го подот за да го задржите душекот без да го оштетите тепихот на вашето возило. Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челичари (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне