• Свеж
К Топката Заеднички Одговара изберете: 1996-2008 , - ТОЈОТА КОРОЛА

К Топката Заеднички Одговара изберете: 1996-2008 , - ТОЈОТА КОРОЛА

DEN 768.80

Од стока
Во продавницата

Поддржани од супериорни материјали и ригорозни тестирања, мог топчестите зглобови даваат сигурни перформанси на кои можете да сметате. Иновациите за решавање проблеми на МООГ обезбедуваат брза инсталација без проблеми. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ прецизни толеранции за лесна инсталација и усогласување на управувачот што ви дава совршено вклопување веднаш надвор од кутијата. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. ИНЖЕНЕРСКА ИЗВОНРЕДНОСТ завршува со 50+ посветени инженери и 50+ патенти, инженери на МОГ секој дел со цел. СИЛНИ и ИЗДРЖЛИВИ реклами Дизајнирани да одговараат или да ги надминат барањата за ОЕ. ВРАЌА возење Обезбедува обновено чувство за управување и ракување. РИГОРОЗНО ТЕСТИРАЊЕ користи Сеопфатно тестирање во текот на дизајнерските и развојните процеси од страна на инженерите НА МОГ за квалитет на кој може да сметате. Одговара Изберете : 1996-2008,2019-2022 ТОЈОТА КОРОЛА 2001-2003,2016-2022 ТОЈОТА ПРИУС 2001-2005 ТОЈОТА РАВ4 2017-2022 ТОЈОТА ПРИУС ПРЕМИЕР 2000-2005 ТОЈОТА ЦЕЛИЦА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне