• Свеж
Дикис мажи и големи мажи опуштени директно вклопуваат фармерки од 5 џебни тексас

Дикис мажи и големи мажи опуштени директно вклопуваат фармерки од 5 џебни тексас

DEN 335.68

Од стока
Во продавницата

Чекор во Дикис опуштено директно вклопување од 5 џебни тексас Jeanан и ќе бидете завиткани. Тешка категорија, 100% памучен Jeanан ви дава години на издржливост и материјал за миење и одење. Опуштеното вклопување обезбедува дополнителна просторија на седиштето и бутот што го прави удобно за свиткување и клекнување. Длабоки предни џебови, џебови од задниот дел и џеб за монети ќе ги одржат сите потребни материјали, додека 7 -те петелки за клучеви за појас поддржуваат работен појас за дополнително складирање. Дикис мажи и големи мажи се опуштија директно вклопуваат фармерки од 5 џебни тексас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне