• Свеж
Женски Сатенски Пижами Два Летни Комплети В Резервоари За Вратот Блуза Со Шорцеви Цврсти Облеки За Спиење За Жени

Женски Сатенски Пижами Два Летни Комплети В Резервоари За Вратот Блуза Со Шорцеви Цврсти Облеки За Спиење За Жени

DEN 271.84

Од стока
Во продавницата

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108-116см/42.52-45.67" Половината : 78-123см/30.71-48.43" Колк : 123см/48.43" Должина : 54см/21.26" ① Материјал : дводелните комплети за жени се изработени од 95% Полиестер и 5% Спандекс, меки и ЛЕСЕН ПОЛИЕСТЕРСКИ МАТЕРИЈАЛ, КОЈ ДИШЕ и е удобен За да се чувствувате кул,пријатно и удобно. Дизајн : женски 2 парче салон поставува совршен за летен стил! краток ракав/без ракави, вратот на екипажот/v вратот, цветен дезен/еднобојна, права широка нога опуштени панталони/шорцеви.Овие 2 парчиња облека за жени се направени само за вас. Натпревар : Овие комплети не само што ја намалуваат маката за избор што да облечете, заштедете време за вашата облека за тренерки, туку исто така ви овозможуваат да одржувате удобен, дневен стил. Едноставно носете додатоци како ѓердани, обетки и секакви чанти и чевли се доволни.Овие салони за жени се задолжителни за вашите патувања. Прилики : Совршен За секојдневна, секојдневна, работа-дома, салон, комплет пижами, комплет за вежбање, одмор, џогирање, облека за одмор, облека на плажа, шопинг и возење велосипед итн.Изберете ја вашата омилена боја за да навивате за вашето лето.Вие ги заслужувате овие совршени комплети жени 2 парчиња облека. ●Нега на облека : рачно перење во нежна ладна вода/ машинско перење во вреќа за перење/ одвоено перење во Боја/ не избелувајте.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне