• Свеж
мњин дише влага отпорна торба изолација торба за складирање транспарентна е

мњин дише влага отпорна торба изолација торба за складирање транспарентна е

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Торба За Складирање Изолација Отпорна На влага За дишење Торба За Складирање Транспарентна пвцнова торба За складирање Изолација Со висок квалитет,Чувајте ја вашата торба свежа долго време Материјал За висечка торба За складирање На Кабинет За складирање : 100 гр нов материјал неткаен материјал +Пвц Големина : како што е прикажано вопроизвод вклучуваат : 1 Кеса За Изолација на КОМПЈУТЕР 1111microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7.8 Unnormal0 mnjin дише влага отпорни Торба Изолација торба за складирање торба транспарентен пвц е.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне