• Свеж
Зап Нема Сол Додаде Њу Орлеанс Котел Стил Чипс, Глутен-Бесплатно, Партија Големина, Оз Торба

Зап Нема Сол Додаде Њу Орлеанс Котел Стил Чипс, Глутен-Бесплатно, Партија Големина, Оз Торба

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Искуство Зап Не Е Сол Додаде Њу Орлеанс Котел Стил Чипс - вистински полумесечина градот задоволство! Овие чипови се омилени На Марди Грас без вина, само чист вкус на компир во вреќа од 8 мл. Совршен за соло грицкање, споделување со пријателите или секогаш кога барате чип што ја слави чистата, неизменета добрина на компирот. На секоја забава На Марди Грас и треба закуска што е испробана и вистинита, а Чипсот Од Компир Без Додадена Сол На Зап е тука за да обезбеди искуство за грицкање што е класично, едноставно и апсолутно неодоливо. Фатете ја торбата Со Сол На Зап Додаде Њу Орлеанс Чипс од Компир во Стилот на Котел денес и вкусете ја добрината на компирот тоа е едноставно незаборавно! 8 Мл Партија Големина торба на компир чипс. Смело Различен вкус со уникатен стил На Њу Орлеанс. Котел варен, една серија во исто време од 1985 година. Без глутен И Кошер Сертифициран. Одлично за ручеци, грицкање во движење или споделување со пријателите на следната СКАРА во дворот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне