• Свеж
Слаби фармерки за изведба на момчињата на Леви, со големина 4-20

Слаби фармерки за изведба на момчињата на Леви, со големина 4-20

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Крајната слаба се вклопува за момците. Фармерките за перформанси на момчињата на Леви 510 слаби перформанси се исечени близу до ногата и се изработени со стрии за максимална удобност. Ова модерно вклопување е совршено за секојдневно истражување и половината со среден пораст ги тера да се спарат совршено со обични маички, кошули и дуксери. Истегнете тексас за движење. Прилагодлива внатрешна лента за половината. Класичен дизајн со 5 џеб. Фармерките се зголемија за слободно движење . внатрешно прилагодување на половината . Слаби се вклопуваат со истегнување за слободно движење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне