• Свеж
Kentucky Wildcats BBQ сет w торба

Kentucky Wildcats BBQ сет w торба

DEN 658.56

Од стока
Во продавницата

Нашиот сет на алатки за BBQ од не'рѓосувачки челик во Кентаки вклучува голема шпатула со вграден отвор за шишиња, тешки јазици и голема вилушка. Сите алатки имаат тимско лого на рачката. Комплетот доаѓа со трајна торба со платно што има лого на акцент на хром. Нашиот сет на алатки од не'рѓосувачки челик во Кентаки Wildcats 3 компјутер вклучува голема шпатула со вграден отвор за шише, тешки јазици и голема вилушка. Сите алатки имаат тимско лого на рачката. Комплетот доаѓа со трајна торба со платно што има лого на акцент на хром.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне