• Свеж
Машка солена вода истегнете чино кратко

Машка солена вода истегнете чино кратко

DEN 319.68

Од стока
Во продавницата

Класичните шорцеви на Чино се направени за случајни приморски викенди. Исечете од памук со истегнување третирано со миење на солена вода за скршено чувство, овој долг пар ќе биде оној што ќе го достигнете цела сезона. Рамка за истегнување е удобна и лесна за движење. Солена вода миење за мека, истрошена удобност. Рамен фронт.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне