• Свеж
Sunisery Бебе Девојки Чипка Цветни Ромпер Фустан Везови Мрежа Тул Боди со Лента За Глава

Sunisery Бебе Девојки Чипка Цветни Ромпер Фустан Везови Мрежа Тул Боди со Лента За Глава

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Ји Шенг Јанг-1 од Пазарот На Џојбај.Бебе Девојки 2 Парче Облека Цветни Долги Ракави Мрежа Тул Ромпер Фустан и Симпатична Лента За Глава За Мало Дете Доенче Fall. Карактеристики. Исклучителниот дизајн на цветни мрежести модели додава допир на забава во гардеробата на вашето бебе. Долгите ракави, фустаните за бебиња и слатките комплети со ленти за глава, едноставни и стилски, го прават бебето послатко. Погоден за секојдневно секојдневно носење, игра на отворено, свадби, празници, роденденски забави, семејни собири, фотографија. Големина (инч) . 70 Советувана Возраст : 0-6 Месеци Должина : 14.96 Биста : 18.90 . 80 Советувана Возраст : 6-12 Месеци Должина : 15.94 Биста : 19.69 . 90 Советувана Возраст : 12-18 Месеци Должина : 16.93 Биста : 20.47 . 100 Советувана Возраст : 18-24 Месеци Должина : 17.91 Биста : 21.26 . Спецификација. Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : 100% Полиестер. Стил : Мода. Пол : Бебе Девојка. Сезона : Fall Пролет . Ракав : Долг Ракав. Шема : Цветни Мрежа Шема. Прилики : Внатрешен, Надворешен. Пакет Вклучувајќи : . 1 * Бебе Ромпер . 1 * Лента за Глава. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Појавување : новороденото девојче ромпер може лесно да се спои со станови, ранци, чанти за гласници, палта и чевли, што го прави совршен додаток во гардеробата на вашето бебе. Секојдневен Дизајн : извонредниот дизајн на цветни мрежести модели додава допир на забава во гардеробата на вашето бебе. Долгите ракави, фустаните за бебиња и слатките комплети со ленти за глава, едноставни и стилски, го прават бебето послатко. Многу Прилики : ромперот за бебиња е совршен за секојдневно секојдневно носење, игра на отворено, свадби, празници, роденденски забави, семејни собири, фотографија. Идеален Подарок : комбинезонот за девојчиња е погоден за Детски ден, роденден, Божиќ или туш за бебиња како подарок за вашите деца, тие ќе бидат многу среќни. Мека и Дише : дводелната облека за мали девојчиња е изработена од 100% полиестер, мека и дише, еластична, пријателска за кожата, многу удобна за нежната кожа на бебето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне