• Свеж
Жените Удобно Висок Струк Широк Каприс Панталони Врвка Еластична Удобна Права Нога Каприс Панталони со Џебови _ ХХХЛ

Жените Удобно Висок Струк Широк Каприс Панталони Врвка Еластична Удобна Права Нога Каприс Панталони со Џебови _ ХХХЛ

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Женски Обични Панталони Со Широки Нозе Со Џебови Лесни Панталони Со Прилагодлив Јазол За Вратоврска Со Висок Струк. Материјал : Памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 240гр. големина На Пакетот : 25х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Половината : 72-102см/28,35-40,16" Должина : 80см/31,50"Големина : М Половината : 78-108см/30,71-42,52" Должина : 81см/31,89"Големина : Л Половината : 84-114см/33,07-44,88" Должина : 82см/32,28"Големина : XL Половината : 90-120см/35,43-47,24" должина : 83см/32,68"големина : ххл Половината : 96-126см/37,80-49,61" должина : 84см/33,07"големина : хххл Половината : 102-132см/40,16-51,97" должина : 85см/33,46" изработени Од Материјали, доволно Издржливи за секојдневно носење. Полиестер, Многу Удобен, Лесен И Мек. ①Прилики погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Канцеларија, Забави,одмор,клубови и Состаноци. Совршен За Носење Со Фармерки Или Хеланки Во Пролет, Лето И Fall. €Карактеристики€Печатени, Висок Половината,Насмевка Панталони,Долги Панталони, Повик Панталони. ●Колокација● Должина За Спортски Панталони,Дуксери,Блуза Или Палто. Можете Да Ги Носите Панталоните Во Чевлите Или Дуксерите За Стилски Изглед Сите Сезони! Исечени Панталони За Жени Секојдневно Лето. ① Стилот и модата ве прават попривлечни. панталони за жени. женски панталони.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне