• Свеж
Времето и времето за жени и женски ленти за прикривање на Кафтан

Времето и времето за жени и женски ленти за прикривање на Кафтан

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Мора да го имате главниот дел за сезоната, додадете дополнителен омф на која било облека со време и плетењето на лентата на TRU. Дизајнирано со удобен аспиратор, ова прикривање без напор го одржува вашиот изглед и удобен и стилски. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина M. опуштено вклопување/li>. Прикачен аспиратор. Печатење на ленти. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Плетете го прикривањето со аспираторот за жени од време и Тру.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне