• Свеж
Стерлинг сребрен кубен цирконија мелгран бенд прстен

Стерлинг сребрен кубен цирконија мелгран бенд прстен

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Кажете да на повеќекратни кубни цирконија украси што го украсуваат овој сребрен прстен. Полираниот прстен со сребрен тон со акценти на CZ долж бендот го воздигнува вашиот стил како конечен допир што сјае. Поставено во родиум-позлатена 925 Стерлинг сребро. Дванаесет кубни украси на цирконија. Големина на САД 8. Увезено. Womenенски сребрен кубни цирконски бенд прстен. Фотографијата можеби е зголемена и/или подобрена . скоро сите скапоцени камења се третирани за да ја подобрат нивната убавина и да бараат посебна грижа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне