• Свеж
Чудо на нација девојки храбри ролни графички маички со кратки ракави, 4-пакувања

Чудо на нација девојки храбри ролни графички маички со кратки ракави, 4-пакувања

DEN 293.28

Од стока
Во продавницата

Овие маички од Wonder Nation се епски во оваа супер-кул 4-пакет со 4-те на кои се наоѓаат нејзините омилени графики! Со класичен екипаж и кратки ракави, оваа маица е направена во удобна мешавина од памук и има свој обичен стил подготвен да оди со шорцеви или тексас фармерки. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 4 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Allover Print, Graphic Print од предни или цврсти бои. 4 пакувања на тимови за девојчиња од чудо нација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне