• Свеж
Мебел од Кросли Амелија со пет парчиња мета

Мебел од Кросли Амелија со пет парчиња мета

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Првично направени познати во необичниот бистрос на Франција, овие реплики во средниот век на оригиналните комплети за седење на кафе ќе понудат доза на носталгија во комбинација со внимателно разгледување за вашиот паричник. Ова инспирирано преродба предизвикува чувство за вистинско гроздобер наод. Мебел од Кросли Амелија со пет парчиња мета.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне