• Свеж
Карлсон Квалитет Кочница Делови Комбинација Комплет

Карлсон Квалитет Кочница Делови Комбинација Комплет

DEN 1493.44

Од стока
Во продавницата

Опис на брендот : Ниту Една Работа На Сопирачките не е завршена без замена на потребниот хардвер за сопирачките! Карлсон Квалитетни Делови За Сопирачките се експерти за хардвер за сопирачки повеќе од 40 години.180 х 30мм. 562друм Сопирачка HDW Хардверскиот Комплет За Сопирачки Kit Drum ги Одржува чевлите на сопирачките во соодветна положба и ги враќа во правилна состојба на одмор по сопирањето за оптимални перформанси и продолжен век на траење. Ги содржи сите делови за држење и пружини за враќање неопходни за целосна работа на сопирачката на барабанот на оската. Хардверските Комплети за Сопирачки со тапани карлсон се направени само со најквалитетни материјали што ги исполнуваат, но често ги надминуваат оригиналните спецификации на опремата. Значи, ако ви треба Хардверски Комплет За Сопирачки За Да ја завршите работата на сопирачките, можете да бидете сигурни дека%27р го добивате најдоброто, од самите специјалисти За хардвер за сопирачките, Карлсон.Комплет За хардвер За Сопирачки со тапан - 1985-1989 Субару Дл Тип на Диск=4 WD|||1985-1989 Субару Гл Тип на Погон=4 WD; Задни Сопирачки=Тапан|||1988 Субару ГЛ-10 Тип На Погон=4 WD; Задни Сопирачки=Тапан|||1990-1993 Субару Лојал Тип на Возење=4 WD|||1994 Субару Лојал Диск Тип=Awd Карлсон Заден Тапан Сопирачка Хардвер Комплет 17289.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне