• Свеж
Обновен Dell 790-СФФ Десктоп Со Intel Core i5-3.1 Ghz Процесор, 8GB Меморија, 240GB SSD-2. И Победи Про

Обновен Dell 790-СФФ Десктоп Со Intel Core i5-3.1 Ghz Процесор, 8GB Меморија, 240GB SSD-2. И Победи Про

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Идеален за работа или игра, Реновираната Работна Површина Dell 790-SFF располага Со Intel Core i5-2400 3.1 Ghz Процесор И, 8 GB меморија. Чувајте фотографии, музика, филмови и повеќе НА 240 GB SSD, тоа е совршена Работна Површина за сите ваши компјутерски потреби.  Јадро i5-2400 3.1 GHz. 8 GB RAM МЕМОРИЈА. 240ГБ ССД. Интел ХД Графика. Пристаништа : (10) USB 2.0 (4 предни, 6 задни), Сериски порт, VGA, Display Port, RJ-45, PS/2, Микрофон, Слушалки, стерео линија, звучници линија-надвор. Димензии на системот : 11.42 "х 3.65 " х 12.28". Тежина : 12,57 килограми. Содржина на пакетот : Компјутерски систем, Кабел за Напојување, Нова УСБ-ТАСТАТУРА и Глушец. Мфг Година : 2011-2012. За да ги видите спецификациите на производителот за овој производ, кликнете here.To погледнете ја листата На Нашите Додатоци ЗА КОМПЈУТЕР, кликнете овде.Тргувајте со вашиот користен компјутер и електроника за повеќе пари за трошење. Добро за вашиот паричник и околината - кликнете овде. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне