• Свеж
Бекарнли 051 - Центар И Собрание На Лежишта

Бекарнли 051 - Центар И Собрание На Лежишта

DEN 1407.84

Од стока
Во продавницата

Делови од Бек/Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и функција. Нашите специјалисти за производи работат со мрежа на глобални партнери за извори за да можете да го инсталирате вистинскиот дел со доверба. Натпревари ОЕ форма, одговара и функција. Тркало и центар доаѓа заврши вклучувајќи СТОМАЧНИ ПРСТЕН или сензор ако е применливо. Оска орев вклучени ако е применливо. Висококвалитетна конструкција со врвни материјали за издржливост. Специфична апликација за ова возило.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне