• Свеж
Рик И Морти-Тоалет

Рик И Морти-Тоалет

DEN 271.20

Од стока
Во продавницата

Трендови Меѓународните постери со магнетна рамка се омилениот декор на секоја соба! Нашите постери се создадени со уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на сјајна хартија за постери што ги подобрува боите за да се направи смела изјава за декор на ѕидот во секоја просторија. Украсете ја спалната соба, бањата, детската соба, дневната соба, канцеларијата, студентскиот дом и многу повеќе! Нашите висечки рамки за постери од дрво се лесни за закачување, така што ќе можете да уживате во уметноста за кратко време. Секој од нашите премиум постери е гордо . Додадете ги овие украси заедно со другите додатоци на списокот со материјали за забави исто така! Трендови меѓународниот ѕид постери се совршен начин да се облекуваат вашите партии. Врамен постер прави и одличен подарок! Без разлика дали станува збор за роденден, Божиќ, затоплување на мотиките или за вашиот најдобар пријател, тие ќе сакаат да добијат постер и пакет со магнетни рамки за да го покажат својот стил. Трендови Меѓународен Рик И Морти-Тоалетен Ѕиден Постер Со Дрвена Магнетна Рамка : ТРЕНДОВИ ЅИДНИ ПОСТЕРИ е уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт што ги подобрува боите со висококвалитетен изглед и чувство. ДРВЕНА МАГНЕТНА ЗАКАЧАЛКА за ПОСТЕРИ е чист и модерен дизајн понуден во различни бои за прикажување на уметничкиот принт и комплимент за секој декор во просторијата. ЛЕСЕН ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ дизајн карактеристики 2 пара дрвени шини со скриени магнети кои се прицврстуваат заедно на горниот и долниот дел од постерот и соодветна закачалка за брзо склопување. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА за секоја просторија; постерот е 22.375" х 34", а завршената големина е приближно 40" х 24 " х.5". ЛЕСНО УКРАСЕТЕ го секој простор за да создадете совршен декор за забава, спална соба, бања, детска соба, дневна соба, канцеларија, студентски дом и многу повеќе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне