• Свеж
Машка кошарка за кошарка со високи патики

Машка кошарка за кошарка со високи патики

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Овие патики со високи патики на кошарката Фубу, му оддаваат почит на класичните судови од доцните 80-ти и средината на 90-тите години. Елегантна со силуета со висок врв, овие кошаркарски патики имаат постепена јака за додадена стабилност и поддршка, перфориран вампир за дишење и перничена манскула за целодневна удобност. Летајте и одете! Материјал : Полиуретан горен; Термопластична гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на чипка. Карактеристики : тркалезна пети; Подготвена јака за додадена стабилност и поддршка; перфориран вамп и четвртина за подобра дишеност; Ева пена за пена за целодневна удобност; ТПР -надворешна плоча за издржливост и влечење. Машка кошарка за кошарка со високи патики од Фубу.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне