• Свеж
Тојела Акции Мајстор Изработка Кожа Ресел Пони Чанта Приврзок Симпатична Автомобил Шарм Мали Б

Тојела Акции Мајстор Изработка Кожа Ресел Пони Чанта Приврзок Симпатична Автомобил Шарм Мали Б

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Информации за производот : Точка Бр. : Мала категорија на празно снабдување : spot Model : A0020-36 Material : тип На Кожен Инвентар : цела нарачка инвентар : Yes Main низводно платформи : ,, лазадамаин продажни области : Европа, Јужна Америка, Југоисточна Азија, Северна Америка Боја : бб сина/ сенф жолта/светло розова, б караница/розова црвена, В 5 розова/лимон жолта, Д лубеница црвена, ледена сина/розова/темно зелена, ф Розова/Светло розова/лубеница црвена, Г Портокалова/ Длабоко Виолетова/вар зелена, ч светло земјена жолта/Црвена/Портокалова, јас портокалова/црвена праска, Ј лубеница црвена/светло Розова, К Лубеница Црвена/Бела/Розова, Л Мраз Сина/ХАИЛАН/црвена, м светло сина/црвена, н Црвена/караница/електрична сина, о лимон зелена/лимон жолта/праска црвена, п лимон зелена/лимон жолта, п сенф жолта/Електрична Сина/Мраз сина, р електрична сина/Караница/Роза Црвена, с роза црвена/мраз сина/Караница т розова/темно зелена/портокалова, У Мало Розово Злато, в Средно Розово Злато, В Целосно Црвена, И Лубеница Црвена/КАКИ/светло розова кортекс карактеристики : список за пакување Крави од Прв слој : шарм*1 должина на ракавот : Долги Жени Со кратки ракави ракав слоевит кошула. Стил : Модни Кошули Кошули За Жени. Специфики на предметот Долни Кошули Со Долги Ракави за Жени. Пол : Женска Кошула Со Долги Ракави. Тип На Шема : Печати Жени Долг Ракав.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне