• Свеж
Далечински управувач на безжично осветлување на Хит Зенит, црна

Далечински управувач на безжично осветлување на Хит Зенит, црна

DEN 239.84

Од стока
Во продавницата

Далечинскиот управувач со безжична команда на Хит Зенит, има можност да контролира до две групи на светла и ви дава удобна контрола на светлата од оддалеченост. Далечинскиот управувач работи со какви било производи за безжични командни производи Heath Zenith од до 100 метри. Контролирајте две светла или две сета светла; Со изборниот кодирање можете да изберете да контролирате светла како група или независно. Контролира до 2 комплети светла. Контролира, исклучено и затемнувајќи се до 100 '. Вклучува опционален клип за визир за да можете да контролирате светла од вашиот автомобил. Вклучена батерија со 12 волти A23. Вклучува 2-годишна гаранција на производителот, исклучувајќи ги батериите. Модел# SL-6005-BK5.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне