• Свеж
Женски Ракав Цврст Отворен Болеро Исечен Кардиган

Женски Ракав Цврст Отворен Болеро Исечен Кардиган

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Посебен Стил : Редовна Женска Големина добро изработен лесен болеро кардиган во отворен преден стил со 3/4 ракав. многу лесен и компорт, погоден за сите 4 сезони, но сепак одржува стилски опремен изглед. Задолжителен обичен болеро кардиган.ласичен кардиган со отворен преден ракав со три четвртини со ребрести рационализација со супер удобен материјал за вклопување : 70% ВИСКОЗА 30% Најлон Ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини. Не одете според графиконите со големини - Рамо : 14 / Градите : 34 / Ракав : 15.5 / Целосна Должина : 20М - Рамо : 14.5 / Градите : 35 / Ракав : 15.5 / Целосна Должина : 20л - Рамо : 15 / Градите : 37 / Ракав : 16.5 / Целосна Должина : 21ХЛ - Рамо : 16 / Градите : 38.5 / Ракав : 16.5 / Целосна Должина : 22 удобно вклопување - подобрени Со одличен Спандекс И Памучен Состав, Тие Се Чувствуваат Неверојатно Меки И Совршено Се Вклопуваат. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ-Материјали : 70% ВИСКОЗА 30% НАЈЛОН. СЕКСИ ДИЗАЈН-Секојдневен секојдневен 3/4 ракав исечен болеро кардиган јакна лесен за носење и стил. Шарени-Избор На Различни На Бои. ЛЕСНА НЕГА-Миење Раце Препорачано Со Ладна Вода; Ве Молиме Погледнете Ја Етикетата Во Внатрешноста на Облеката.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне