• Свеж
Војна на ѕвездите Дарт Вејдер Облечен За Успех-Маица Со Кратки Ракави За Деца-Прилагодено-Атлетска Морнарица

Војна на ѕвездите Дарт Вејдер Облечен За Успех-Маица Со Кратки Ракави За Деца-Прилагодено-Атлетска Морнарица

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Официјални Војна На Ѕвездите Стока Војна На Ѕвездите Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Војна На Ѕвездите Кошули За Мажи; Војна На Ѕвездите Кошули За Жени; Дарт Вејдер Маици; Војна На Ѕвездите Дарт Вејдер Маици; Војна На Ѕвездите Маици За Работ На Галакси; Војна На Ѕвездите Дуксери; Војна На Ѕвездите Маици За Семејство; Хумор кому Му треба костум кога ќе го добиете стилот На Сит Лорд? Облечен од глава до пети во неговиот црн оклоп и наметка, Дарт Вејдер е секогаш облечен за успех – и вие ќе бидете премногу кога ќе ја носите оваа привлечна кул И смешна маичка Или качулка Од Војна на Ѕвездите. Ако се упатите Кон Дизниленд или Волт Дизни Ворлд, подгответе се за вашата посета на Работ На Галакси со дизајн на кошула што е совршен за усогласување со пријателите и семејството. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност.100% претходно намален памук. Кратки поставени ракави. Вратот на екипажот. 3/4" ребро-плетена јака. Залепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Солза-далеку етикета. Голи потреби. 100% памук. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне