• Свеж
Скеч СК41-МТХ-На Матри Случај за iPhone

Скеч СК41-МТХ-На Матри Случај за iPhone

DEN 255.84

Од стока
Во продавницата

Случајот со i Phone Matrix Skech ги обезбедува сите придобивки од максималната заштита без жртвување на стилот иesетиката. Матрицата има тенок дизајн и двослојна конструкција што го штити вашиот телефон од капки до 8 стапки. Останете заштитени Со Скеч. 8ft капка-тестирана двослојна заштита. 1,1 мм подигната рамка за заштита на екранот. Анти-пожолтување УВ слој. Заштита на пристаништето. Решетка отпорна на дамки. Отпорен на гребење. Одговорни копчиња. Оникс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне