• Свеж
Хипер тешка излезна лента за напојување

Хипер тешка излезна лента за напојување

DEN 383.84

Од стока
Во продавницата

Имате премногу електроника и немаат доволно места? Со хипер-тешки лента за напојување со три-излез, еден излез може да даде уште три дополнителни места, овозможувајќи ви да групирате три електроника на истото место со многу простор за приклучување. Лизјата за напојување има кабел за стапало за тешки за да стигнете до излези Зад софи и телевизори, и ослободува простор со тоа што ќе ви дозволи да одлучите во која насока треба да работи кабелот. Секој излез на лентата е излез со три мерачи со 16 мерачи и е само за употреба во затворен простор. Со двегодишна ограничена гаранција, овој производ е задолжителен за луѓето на кои им е потребна дополнителна употреба на излез. 3-излез. 1 стапки. 16 мерач. 3-предни. Двегодишна ограничена гаранција.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне