• Свеж
Француски тост девојки со долг ракав истегнат пик поло

Француски тост девојки со долг ракав истегнат пик поло

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Дизајнирано во пика-плетено пика, нашето носење-со-цело Поло е задолжително за секое училиште и гардероба за игра. Во мешавина богата со памук со лесна грижа со удобност на стрии што трае, заврши со прилично бисерни копчиња. Удобност што трае. 3 копче за копчиња со бисерни копчиња. 1x1 манжетни за ребра на ракави.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне