• Свеж
Стерилит 2. Пластика за перална за перење на автобуси, дожд од дожд, сет од 3

Стерилит 2. Пластика за перална за перење на автобуси, дожд од дожд, сет од 3

DEN 1839.84

Од стока
Во продавницата

Одете на помалку патување до машината за перење со корпа за перење на 2,7 автобуси на стерилит. Неговиот дарежлив капацитет од 2,7 автобуси е совршен за големи семејства. Широкиот отвор овозможува брзо и удобно вчитување и истовар на сортирани или склопени алишта. Зголемената површина на раб и две трајни рачки нудат удобен зафат за носење, со што е лесно да се носи низ домот. Малата, овална шема на дупки промовира проток на воздух за дополнителна вентилација и нуди современ дизајн. Нежните, полирани финиш го прават лесно чистење и се вклопува во целиот декор на домот. Кога не се во употреба, корпите за перење се магацини уредно и гнездо заедно создавајќи поефикасен простор за складирање во вашиот дом. Целокупните склопени димензии на оваа ставка се 26 3/4 "L x 20 " W x 15 7/8 "H. Стерилит Пластична Пластика за возрасни 2.7 Пластика за перење на автобуси, Пластика, сет од 3 : Надворешни димензии : 26 3 /4 "x 20" x 15 7/8 ". Сет од 3. Teal Rain. Дарежливиот капацитет од 2,7 автобуси е дизајниран да носи дополнителни товари на алишта. Широкото отворање овозможува ефикасно вчитување и истовар. Две удобни рачки за носење го олеснуваат носењето од кој било агол. Овалните дупки за вентилација го подобруваат протокот на воздух и ги намалуваат мирисите. Две удобни рачки за носење го олеснуваат носењето од кој било агол. БПА-без и без фталат. Идеално за употреба во просторијата за перење, соба во студентски дом или спална соба. Направено од лесна за чистење пластика. Стерилит 2,7 корпа за алишта за алишта со автобуси собрана тежина : 3,3 фунти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне