• Свеж
Девет.одри жени кои се обидоа опуштени опуштени панталони со широки нозе

Девет.одри жени кои се обидоа опуштени опуштени панталони со широки нозе

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Здраво среќа. Утешијте се во најпознатиот стил на оваа сезона : Плејот на широко нозе. Овие панталони со широки нозе од девет-осум нудат лесна драперија во плетена ткаенина со вистинска количина на истегнување-толку порелаксирано толку подобро. Завршено со широк, еластичен половината за да се спари со вграден врв, џемпер или каросерија за да се балансираат пропорциите. Лизгајте на некои потпетици и блејзер и исклучени за да работите. И, ако се прашувате која е разликата помеѓу пантолоните и панталони со широки нозе? Панталоните со широки нозе се широко од колкот надолу, а пожарите се посоодветни на горниот дел од ногата, а потоа се распрснуваат од коленото надолу. Материјал : Лице : 95% полиестер/5% спандекс; Назад : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 и носи големина S. одговара : поставена. Подигање и инсејм : високи; 32 ”inseam. Затворање : стил на влечење; Широк еластичен половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : широка нога; плетена ткаенина. Широки панталони за нозе за жени од девет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне