• Свеж
Брустер Флореса Теал Корален Модел Позадина

Брустер Флореса Теал Корален Модел Позадина

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Дизајн на шик позадина на плажа што може да го добие изгледот и на школките и на вагите во прекрасна боја на чај и морска пена. Претходно залепен цврст лист винил материјал; 10.4-во повторување, директно совпаѓање; Чистење и лупење; 20.5-во со 33-стапки долга ролна; Покрива околу 56.4 квадратни метри.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне