• Свеж
Loveубов тренд фустан од џемпер за џемпери во Newујорк

Loveубов тренд фустан од џемпер за џемпери во Newујорк

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Отпечатоците за прибирање додаваат поп стил на овој фустан од џемпер на вратот од trendубовниот тренд Newујорк. Овој плетен избор на биро до вечера е едно и направена сензација на вашата гардероба со стил на пулвер со лесна облека. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Должина : над коленото; 33 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави со долга капка. Ockебови : Ништо. Карактеристики : потсмев на вратот; контрастни отпечатоци. Ondенски исмејувачки џемпер од џемпер од trendубовниот тренд Newујорк.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне