• Свеж
Инктастична Мојата Мавмау Ме Сака Внук Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Инктастична Мојата Мавмау Ме Сака Внук Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Мавмау ме сака Ползавец за Новороденчиња за внуци со сладок слон. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Детски Ползавец. Inktastic Мојата Mawmaw Ме Сака Внук Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Јаглен Сива Новороденче. Внук или внука Мојата Мавмау ме сака Ползавец За Новороденчиња. Подарок за бебиња од Мавмау. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. животни симпатична слон едно парче новороденче ползавец hws.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне