• Свеж
Гаранималс бебе момче и дете момче слоевито маица, термички врв и панталони за панталони со панталони, 4-парчиња, 4-парчиња

Гаранималс бебе момче и дете момче слоевито маица, термички врв и панталони за панталони со панталони, 4-парчиња, 4-парчиња

DEN 207.84

Од стока
Во продавницата

Измешајте, совпаѓајте и повторете-се чекаат фун-облека со сет со четири парчиња мета и џогери. Лесен начин да ја изгради својата гардероба и да го задржи да изгледа симпатично и да се чувствува удобно. Исклучиво на и. 4-парчиња сет вклучува : 2 тимови и 2 пара џогери. Tees : Crewneck; долги ракави; еден слоевит изглед; Графички фронт. Jогерс : Еластична половината за влечење со влечење; 2 странични џебови од парчиња; Заштитени нозе. Tees : 60% памук/40% полиестер; Јогерс : 100% памук. Машина за перење. Увезени. Garanimals 4-парчиња Tees & Joggers поставени за момчиња за бебиња и мали деца.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне