• Свеж
Огпер Мода Женски Секојдневен Долг Ракав Круг Вратот Дами Лабава Маичка Блуза

Огпер Мода Женски Секојдневен Долг Ракав Круг Вратот Дами Лабава Маичка Блуза

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Аугпер Мода Женски Секојдневен Долг Ракав Круг Вратот Дами Лабава Дуксер Блуза Блуза. ==Детали==. 1.Материјал : 95%Полиестер+5%Спандекс;Ултра-Мека И Лесна,Растеглива Ткаенина Прави Да Се Чувствувате Супер Удобно. 2.Карактеристики : Најважен Дуксер За Жени, Долг Ракав,Тркалезен /V Врат Или Дизајн На Рабови Со Ленти, Дише И Вграден,Лесен За Прикажување На Вашиот Совршен Figure.Is Добар Избор за Вашата Гардероба. 3.Обични Врвови,печатени,Секојдневни Дуксери,печатење Полка,Дуксер,Моден Дуксер,Долг Ракав ,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн и зимски секојдневен Дуксер . 4.Сезона : Совршен За Пролет,Лето,Aut,Зима,Погоден ЗА Сите Дами И Тинејџери Girls.It на Без Сомнение ќе Бидете Привлечни. 5.Повеќе Бои На Обичен, Цветен И Камо Дизајн за Вашиот Избор.Ве молиме Имајте Предвид Дека Материјалите се Различни за Обична Боја,Цветен И Камо Дизајн Поради Различен Производствен Занает. = = Специфични==. Сезона : Fall / Зима. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : 48%Полиестер, 38%Вискоза,11% Памук, 3% Спандекс. Тип на шема : Еднобојна/Решетка/Градиент итн. Јака : Качулка/Без Качулка/Лапер. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно/Култура. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува, Машина за Перење. ==Пакувањето вклучува==. 1*компјутерски женски дуксер }Лабав Лежерен Стил Паѓачко Рамо (Ракав За Капка), уникатен Шлиц,Врат На Екипажот,Долг Ракав, Туника Долг Дуксер.Симпатичен Преден Вкрстен Бод,Повлечете Се, Основни И Стилски Врвови Од Туника, Задолжителни Женски Врвови во Вашата Гардероба. Quetares quopper женски дуксер функција со вафли плетени итн., Долг ракав, пуловер на Вратот на Екипажот жени, Странични процепи, Високо ниско, паѓачко рамо, преголемо вклопување, Мало истегнување, Цврста боја, секојдневен и моден стил одговара за секоја форма на телото и дуксер неопходен за женска гардероба. Quest Design qulty multi sweatshirt е модерен и удобен додаток на секоја гардероба. Уникатната текстура на ткаенината му дава на дуксерот трендовски и модерен изглед, додека мекиот и пријатен материјал обезбедува максимална удобност. Овој дуксер плетен од вафли сигурно ќе стане омилен. €Натпревар}Преголемите дуксери за жени лесно се комбинираат со фармерки, тексас шорцеви, хеланки, патики или потпетици за да го комплетираат секојдневниот изглед. Можете исто така да одговарате на се што сакате активно дно, како јога шорцеви, активни хеланки, активни шорцеви, активни панталони итн.за да го комплетирате спортскиот изглед. ●Повод} Мек Удобен дуксер со пуловер е совршен избор за секојдневен секојдневен живот, забава, училиште, одмор, одмор, канцеларија, работа, дом, датум, трчање на отворено, спорт, теретана, лизгање, пешачење, велосипедизам, јого И сите други прилики Во Пролет, Fall или Зима. Совршен подарок за мама,сопруга,ќерка,девојка или за своја.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне