• Свеж
Ротор на сопирачката на Бош диск

Ротор на сопирачката на Бош диск

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Роторот на сопирачката на Bosch Disc изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме ротор на сопирачките на дискот за буквално секој автомобил на патот денес. Роторот на сопирачките на Bosch Disc се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Bosch 50011226 РОТОР ЗА ДИСКИ РОТОР.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне